Views Send (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Next
he: הבא

en: select
he: בחירה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Priority
he: עדיפות

en: Message
he: הודעה

en: none
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Recipients
he: נמענים

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: 1 day
he: יום אחד

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Send
he: שלח

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: normal
he: רגילה

en: Token
he: אסימון

en: Cron throttle
he: מצערת cron

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: low
he: נמוכה

en: high
he: גבוהה

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: highest
he: הכי גבוהה

en: lowest
he: הכי נמוכה

en: Request receipt
he: בקש אישור קבלה

en: Row
he: שורה

en: Immediate
he: מיידי

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: Mail spool expiration
he: זמן  פג תוקף לתור הודעות העלון
