Views Send (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: select
hy: ընտրել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Send e-mail
hy: Ուղղարկել էլ-նամակ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Send
hy: Ուղարկել
