Views Send (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ

en: high
kn: ಮೇಲ್ಮಟ್ಟ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ
