Views Send (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Next
hi: अगला

en: select
hi: चुने

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Message
hi: संदेश

en: none
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Send e-mail
hi: ई-मेल भेजें

en: Sender
hi: प्रेषक

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Send
hi: भेजें

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
