Views Send (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: select
mr: निवडा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Message
mr: संदेश

en: none
mr: काहीच नाही

en: Views
mr: याद्या

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Send
mr: पाठवा
