Views Send (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Message
az: Mesaj

en: none
az: yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Attachment
az: Qoşma

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Row
az: Sıra
