Views Send (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Message
km: សារ

en: none
km: គ្មាន

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
