Active sessions for views (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: The user on which the log entry as written.
et: Logikandega seotud kasutaja.
