Active sessions for views (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Hostname
he: שם שרת

en: Sessions
he: מושבים
