Active sessions for views (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: The user on which the log entry as written.
sv: Användaren för vilken logginlägget skrevs för.
