Active sessions for views (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: The user on which the log entry as written.
fi: Käyttäjä jota koskien lokimerkintä kirjoitettiin.
