Active sessions for views (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: The user on which the log entry as written.
hu: A naplóbejegyzés keletkezésekori felhasználó.
