Active sessions for views (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: UID
ja: ユーザーID

en: The user on which the log entry as written.
ja: ログエントリーが記録された際のユーザー。
