Active sessions for views (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Sessions
eu: Sesioak
