Active sessions for views (8.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Views
no: Visninger

en: Timestamp
no: Tidsstempel

en: User
no: Bruker

en: Hostname
no: Vertsnavn

en: The user on which the log entry as written.
no: Brukeren som loggoppføringen er skrevet av.
