Views Show More (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Views
et: Vaated

en: Custom
et: Kohandatud

en: Replace
et: Asenda

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud
