Views Show More (2.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Views
id: View

en: Custom
id: Tersuai

en: Replace
id: Tiban

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Animation Speed
id: Kecepatan animasi
