Views Show More (2.0.0-rc3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Speed
kn: ವೇಗ
