Views Show More (2.0.0-rc3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Views
pl: Widoki

en: Custom
pl: Własne

en: Append
pl: Dołącz

en: Replace
pl: Zamień

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Animation
pl: Animacja

en: Speed
pl: Prędkość

en: Display method
pl: Sposób wyświetlania

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Show more
pl: Pokaż więcej
