Views Show More (2.0.0-rc3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Type
uk: Тип

en: None
uk: Немає

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Views
uk: Види

en: Custom
uk: Власний

en: Append
uk: Додати

en: Replace
uk: Замінити

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Animation
uk: Анімація

en: Speed
uk: Швидкість

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Content selector
uk: Селектор матеріалу

en: Initial
uk: Початковий
