Views Show More (2.0.0-rc4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: None
ar: لا شيء

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Views
ar: الرؤى

en: Custom
ar: مخصص
