Views Show More (2.0.0-rc4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
