Views Show More (2.0.0-rc4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: None
ca: Cap

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Pagination
ca: Paginació
