Views Show More (2.0.0-rc4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Views
fa: نماها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Speed
fa: سرعت
