Views Show More (2.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Views
he: היבטים

en: Custom
he: מותאם

en: Replace
he: החלפה

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Pagination
he: דפדוף
