Views Show More (2.0.0-rc4) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Views
hu: Nézetek

en: Custom
hu: Egyéni

en: Append
hu: Hozzáfűzés

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Animation Speed
hu: Animáció sebessége

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Animation
hu: Animáció

en: Speed
hu: Sebesség

en: Display method
hu: Megjelenítés módja

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Animation Type
hu: Animáció típusa

en: Show more pager
hu: Több mutatása lapozó
