Views Show More (2.0.0-rc4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Type
it: Tipo

en: None
it: Nessuno

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Views
it: Viste

en: Custom
it: Personalizzato

en: Append
it: Aggiungi

en: Replace
it: Sostituzione

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: Speed
it: Velocità

en: Pagination
it: Paginazione
