Views Show More (2.0.0-rc4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Views
jv: View

en: Custom
jv: Kostum
