Views Show More (2.0.0-rc4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်
