Views Show More (2.0.0-rc4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Views
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง
