Views Show More (2.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Views
bg: Изгледи

en: Custom
bg: Персонализиран
