Views Show More (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Views
ro: Vizualizări

en: Custom
ro: Personalizat

en: Pagination
ro: Paginație
