Views Show More (2.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Views
sv: Vyer

en: Custom
sv: Anpassad

en: Append
sv: Lägg till

en: Replace
sv: Ersätt

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Animation
sv: Animering

en: Speed
sv: Hastighet

en: Pagination
sv: Paginering

en: Show more
sv: Visa fler
