Views Show More (2.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Views
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Append
ja: 末尾に付加

en: Replace
ja: 置換

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Animation
ja: アニメーション

en: Speed
ja: スピード

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Content selector
ja: コンテンツ選択肢
