Views Show More (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Views
lt: Vaizdai

en: Custom
lt: Savitas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
