Views Show More (2.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Views
lv: Skati

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Show more
lv: Rādīt vairāk
