Views Show More (2.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Type
ru: Тип

en: None
ru: Нет

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Views
ru: Представление

en: Custom
ru: Собственная

en: Append
ru: Добавить

en: Replace
ru: Заменить

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро

en: Animation Speed
ru: Скорость анимации

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Animation
ru: Анимация

en: Speed
ru: Скорость

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Show more
ru: Подробнее
