Views Show More (2.0.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: None
sk: Žiadne

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Custom
sk: Vlastná

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Animation
sk: Animácia

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Show more
sk: Zobraziť viac
