Views Show More (2.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Views
az: Görünüşlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Pagination
az: Səhifələmə
