Views Show More (2.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Replace
cs: Nahradit

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Show more
cs: Zobrazit více
