Views Show More (2.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Views
is: Gagnasýn

en: Custom
is: Sérsniðið
