Views Show More (2.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Custom
da: Tilpasset

en: Replace
da: Erstat

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Speed
da: Hastighed

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Show more
da: Vis flere
