Views Show More (2.0.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Views
eu: Bistak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Speed
eu: Abiadura
