Views Show More (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
