Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Priority
de: Priorität

en: Arguments
de: Argumente

en: Variants
de: Varianten

en: Change frequency
de: Änderungsfrequenz

en: Contextual filters
de: Kontextfilter

en: The frequency with which this display changes. Search engine bots may take this as an indication of how often to index it.
de: Die Häufigkeit, mit der sich diese Anzeige ändert. Suchmaschinen-Bots können dies als Hinweis darauf nehmen, wie oft sie indiziert werden sollen.

en: The priority this display will have in the eyes of search engine bots.
de: Die Priorität, die diese Anzeige in den Augen der Suchmaschinen-Bots haben wird.

en: Index this display in sitemap <em>@variant_label</em>
de: Diese Anzeige in der Sitemap <em>@variant_label</em> indizieren
