Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Priority
et: Tähtsus

en: Arguments
et: Argumendid

en: Index
et: Indeks

en: Variants
et: Variandid

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid
