Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Priority
ru: Приоритет

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Index
ru: Индекс

en: Variants
ru: Варианты

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Change frequency
ru: Изменить частоту обновления

en: Contextual filters
ru: Контекстные фильтры
