Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Priority
it: Priorità

en: Arguments
it: Parametri

en: Index
it: Indice

en: Variants
it: Varianti

en: Change frequency
it: Cambia frequenza

en: Contextual filters
it: Filtri contestuali
