Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Index
uk: Індекс

en: Variants
uk: Варіанти

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри
