Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia
